препарати для здоров'я і краси 


     П`ятниця, 27-Кві-2018, 08:54:21

                           

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

м. Івано-Франківськ
вул. Тичини 8-А  тел. (0342) 77-96-95
      «Сайт независимого дистрибьютора КОМПАНИИ «АМРИТА»
Компанія Амріта представляє вашій увазі кращі біологічно активні добавки "БАД", першу українську лікувальну косметику, а також препарати, що не мають аналогів на українському ринку: МІКОТОН; МІПРО-ВІТ; ВИН-ВІТА; CУСТАЛЬОК; ФІТОР; ЛЕЦИТИН; АНКАРЦИН; ЛІЗИТОН; КАРДИТОН; ЛЯМБІЦИД; «КОЛАГЕН ФОРТЕ»; «ХОНДРОЕТИН ФОРТЕ»; ФАВОРИТ; ГІНКО БІЛОБА; ІСЛАНСЬКИЙ МОХ; СПІРУЛІНА; ЯНТРА; АРНИЗИН; ЧАВАНПРАШ; Вся продукція має натуральний склад, європейську якість і доступні ціни.
Головна » 2009 » Липень » 6 » Біологічно активні добавки: альтернативи нема.
19:43:37
Біологічно активні добавки: альтернативи нема.
  Біологічно активні добавки: альтернативи нема.
Зверніть увагу, як лікуються тварини в природних умовах проживання. Вони не п'ють ліків, не роблять уколів і клізми, не ходять на електричні процедури і не п'ють упарену сечу. В разі якогось нездужання, вони інстинктивно вибирають ті трави, які допомагають їм позбавитися від недуги.

І лише людина накидається на будь-яку хворобу всім арсеналом сучасної науки, забуваючи про те, що Природа досконала. І у неї є все, що необхідне для здоров'я людини. І завдання полягає в тому, щоб розумно використовувати те, що дає нам Природа.

БАДи - це результат роботи багатьох тисяч учених протягом п'ятдесяти років.

У листі, корінні і соку рослин містяться речовини, які допомагають людині пристосуватися до умов життя, що змінилися.

У продуктах з цих рослин містяться всі необхідні мікроелементи вітаміни, прогормони, амінокислоти і все те, що допомагає нам адаптуватися. Сьогодні у всьому світі БАДи використовуються для профілактики і лікування дуже багатьох захворювань.

У Японії, наприклад, БАДи вважають за мало не єдину можливість виживання 120 мільйонів жителів маленького, забудованого мегаполісами архіпелагу. На початку 50-х років, коли повністю виявилися наслідки атомні бомбардувань, уряд Японії прийняв державну програму відновлення здоров'я нації засновану на БАДах. Завдяки ній Японія займає сьогодні 1-е місце в світі за тривалістю життя. 90% японців сьогодні вживають БАДи, в США - 70%, в Европі - 50%. А в країнах СНД - 8%.

У наших країнах БАДи з'явилися порівняно недавно. І у нас немає ще широко відомого медичного досвіду їх застосування.

Як не дивно, деякі з фахівців, не говорячи вже про простих людей і тепер переконані, що всі необхідні вітаміни і мінерали чоловік здатний у достатку отримати із звичайної їжі.

Сьогодні в раціоні, складеному виключно зі свіжих продуктів, не хватає найважливіших для здоров'я людини вітамінів і мінералів по тій простій причині, що їх вміст в рослинах за останнє століття значно знизився.

Є ще одна причина недовір'я медиків до БАДів. Сучасна медицина настільки ускладнилася, настільки розчленувала людину на частини, що кожний лікар вимушений стати вузьким фахівцем в своїй області. Людський організм - єдина багатофункціональна система. І лікувати окремо узяту хворобу незалежно від інших систем організму безглуздо. До того ж у лікарів немає можливості стежити за досягненнями суміжних наук. Практично у всіх випадках лікарі вимушені довірятися рекомендаціям фармакологів, серед яких, із зрозумілих причин, прихильників БАДів ще менше.

Численні дослідження в провідних клініках Европи, США, країн СНД переконливо довели: БАДи самостійно або у поєднанні з іншими методами лікування здатні зупиняти розвиток важких захворювань, відновлювати порушені або втрачені зв'язки організму.

БАДи - це не просто мода. Це не лише лікування, це не лише профілактика, це сьогодні життєва необхідність.

І коли Ви придбали і почали користуватися БАДами, у Вас не буде необхідності відвідувати лікарські кабінети і стаціонари.

Пам'ятаєте завжди, що Ваше Здоров'я знаходиться у Ваших руках!

З книги Юрія Івлева "Біля небезпечної межі”

Переглядів: 1308 | Додав: Тимур | Теги: Біологічно активні добавки: альтерн, БАДи - це результат роботи багатьох | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Google-Add.com - Открытый Каталог Сайтов Найди свой интернет магазин. Полный рейтинг интернет магазинов Украины <a Украина-Сегодня: Каталог сайтов Каталог MyList.com.ua Lemky.com Каталог UaStar :: AMRITA, Украина, Ивано-Франковск Каталог Нет-работе :: AMRITA, Украина, Ивано-Франковск TOP.zp.ua Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг Сайтов YandeG

Заказ лекарств Рейтинг сайтов Медицина
Автоматическая регистрация в каталогах Каталог Івано-Франківських веб сайтів